سلام خیلی خوشحالیم که به این صفحه اومدین و قراره که همکار بشیم. ما برای گسترش فعالیت پارس تات همیشه به همکار نیاز داریم، اگر استعداد تدریس دارید و یا در زمینه خاصی تسلط (مثلا ترجمه زیرنویس، نوشتن محتوا و کپی رایتینگ، تولید فیلم آموزشی، ساخت پادکست و…) دارید میتونید بهمون کمک کنید و پارس تات رو گسترش بدیم. فعالیت های پارس تات مردم محور و در جهت افزایش آگاهی جمعی می باشد.
شما با فعالیت در سایت پارس تات به کلی مخاطب کمک میکنید تا به یک محتوای مفید و رایگان دسترسی داشته باشند و از طرفی خودتون رو برای دیده شدن آماده می کنید. پارس تات روزانه ۷ تا ۱۰ هزار بازدیدکننده دارد و این یعنی یک فرصت عالی برای کسانی که میخواهند شروع کنند و ما معتقدیم که هرکسی باید فرصتی برای دیده شدن داشته باشد، به همین خاطر اگر محتوای شما حرفه ای و کاملا تخصصی باشد هزینه زحمتتون رو تقدیم میکنیم و اگر حرفه ای نباشه و نیاز به یادگیری داشته باشید این فرصت رو بهتون میدیم تا در پارس تات رشد کنید.
فرآیند همکاری با پارس تات به سه صورته که خواهشمندیم به دقت بخونید:

۱- همکاری به ازای دریافت هزینه: در صورتی که ارائه از سمت شما به حدی باشه که قابلیت خرید داشته باشه ما اون رو از شما خریداری میکنیم و هزینه رو تقدیم میکنیم و این تحت شرایطیه که بعد از پر کردن فرم بهتون میگیم و اگر شرایطش رو داشتین همکاریمون آغاز میشه.

۲- همکاری به صورت رایگان و تقویت برند و رزومه شخصی: میتونید با توجه به علاقتون و تسلطتون توی بخش خاصی برامون تولید محتوا کنید و ما ایرادتون رو رفع کنیم و بعد از فرآیند سئو داخل سایت با اسم و مشخصات خودتون درج میکنیم. اینجوری بعد از مدتی اسم و مشخصات شما میاد داخل سرچ گوگل و به نوعی در برند سازیتون نقش موثری داره. این روش هم برای شما مفیده و هم همه مخاطبان از محتوای رایگان و مفید استفاده خواهند کرد.

۳- همکاری به صورت کارآموزی: اگر علاقمند به تجربه و یادگیری سئو، مقاله نویسی، کپی رایتینگ، ساخت پادکست، تدوین و… دارین و میخوایید که بهتون فرصت داده بشه باز هم میتونید با ما همکاری کنید. ما بهتون یاد میدیم و در ازاش شما هم برای سایت محتوا تولید میکنید هم یاد میگیرید هم رزومه میشه براتون.

  • فایل ها را به اینجا بکشید

۰/۵ (۰ نظر)